Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

Logo - Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

Redakcja biuletynu

Adres redakcji biuletynu

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

23-400 Biłgoraj, ul. Kościuszki 94

Administrator główny

Nazwisko i imię Email Telefon
Grabias Leszek lgrabias@bilgorajski.pl 84 688-20-10

Lista redaktorów

Nazwisko i imię Email Telefon
Bazan Dariusz sekretariatzsb@wp.pl 84 688-06-36
Bednarz Zbigniew zbednarz@bilgorajski.pl 846882070
Bielak - Furlepa Magdalena m.furlepa@pcuw-bilgorajski.pl
Biszczanik Janusz jbiszczanik@bilgorajski.pl
Blacha Wojciech wblacha@bilgorajski.pl 84 688-20-29
Błaszczak Grażyna bilgorajpcpr@wp.pl 84 686-69-49
Cichoń Agata ksieg_dps@poczta.onet.pl 84 686-06-44
Cieślak Damian dpsbilgoraj@interia.pl 84 688-03-47
Cieślak Stanisław sekretariatzsb@wp.pl 84 688-06-36
Dolina Beata bdolina@bilgorajski.pl 84 688-20-35
Dudek Mateusz mdudek@bilgorajski.pl 84 6882043
Dzido Edyta edzido@bilgorajski.pl 84 688-20-24
Dziedzic Agnieszka adziedzic@bilgorajski.pl 84 688-20-49
Flor Marcin mflor@bilgorajski.pl 846882016
Fusiarz - Żołopa Małgorzata mfusiarz@bilgorajski.pl 84 688-20-11
Grabias Andrzej agrabias@bilgorajski.pl 84 688-20-10
Grelak Anna agrelak@bilgorajski.pl 84 688-20-07
Grudzińska - Bełżek Katarzyna kbelzek@bilgorajski.pl 846882048
Jamińska Wioletta oik.bilgoraj@gmail.com 84 686-41-82
Jarosławska Iwona ijaroslawska@bilgorajski.pl 84 6882074
Kloc Barbara bkloc@bilgorajski.pl 84 6882071
Kobel Katarzyna kkobel@bilgorajski.pl 84 688-20-54
Kozak Adrian akozak@bilgorajski.pl 846882083
Krasny Marcin mkrasny@bilgorajski.pl 846882060
Krukowska Magdalena mkrukowska@bilgorajski.pl 84 688-20-29
Kulik Anna akulik@bilgorajski.pl 846882024
Kuszka Danuta dkuszka@bilgorajski.pl 846882072
Litwin Grzegorz glitwin@bilgorajski.pl 84 688-20-26
Liwosz - Rudy Małgorzata mrudy@bilgorajski.pl 84 688-20-04
Maciocha Ewa emaciocha@bilgorajski.pl 84 6882066
Małek Małgorzata mmalek@bilgorajski.pl 846882052
Małysz Renata rmalysz@bilgorajski.pl 846882006
Marchewka - Skurzak Marta mskurzak@bilgorajski.pl 846882065
Obszyńska Agnieszka aobszynska@bilgorajski.pl 84 6882045
Okoń Emilia bilgorajpcpr@wp.pl 84 6866949
Ozga Elżbieta eozga@bilgorajski.pl 84 688-20-71
Paczos Maja mpaczos@bilgorajski.pl 846882056
Podkańska Grażyna gpodkanska@bilgorajski.pl 846882052
Pracoń Łukasz lpracon@bilgorajski.pl 84 688-20-81
Pyzio Wryszcz Agnieszka awryszcz@bilgorajski.pl 84 688-20-48
Rabiej Tomasz trabiej@bilgorajski.pl 846882070
Rębacz Krzysztof krebacz@bilgorajski.pl 846882022
Rybak Marta mrybak@bilgorajski.pl 846882079
Rymarz Elżbieta erymarz@bilgorajski.pl 846882006
Rzeźnik Sylwia sdworniczak@bilgorajski.pl 846882044
Sachar Tomasz tsachar@bilgorajski.pl 84 688-20-22
Smagała Monika msmagala@bilgorajski.pl 846882071
Snopek Marzena msnopek@bilgorajski.pl 846882006
Sokołowski Tomasz bilgorajpcpr@wp.pl 84 6866949
Szczepanek Aneta aszczepanek@bilgorajski.pl 846882048
Trościańczyk Mirela mtroscianczyk@bilgorajski.pl 8468802020
Typiak Ewa etypiak@bilgorajski.pl 846882014
Wachowicz Anna awachowicz@bilgorajski.pl 846882048
Wasil Halina hwasil@bilgorajski.pl 84 688-20-86
Winnicki Grzegorz gwinnicki@bilgorajski.pl 846882079
Zieliński Janusz jzielinski@bilgorajski.pl 84 6882020